Gazi Kemal Mh. 1304 Sk. No:8 Kat:2 D:19 ISPARTA
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Şems Bilgi Teknolojileri, teknolojinin sunduğu tüm olanakları geçmişten bugüne getirdiği deneyimle harmanlayarak; hem müşteri odaklı yazılım çözümleri sunar hem kurumsal bilişim danışmanlığı alanında hizmet verir.

Aralık 2017 yılında kurulan Şems Bilgi Teknolojileri’nin en büyük gücü; sektörde deneyimli mühendisler, yazılım uzmanları, yönetim bilişim danışmanları ve ekonomistlerin bir araya gelerek oluşturduğu ekiptir.

Alanında uzman, analitik bakış açısıyla müşterinin ihtiyaçlarına ve ötesine odaklanan, yerli yazılımı desteklemek üzere yola çıkan Şems Bilgi Tekonolojileri; ekibinin, geniş skaladaki özel uzmanlık alanlarının verdiği imkanla,  AR-GE, Projelendirme, Üretim ve Satış aşamalarında da çözüm ortağınız olarak çalışır.

Sektörel bilişim danışmanlığı hizmeti de veren Şems Bilgi Teknolojileri, sektör analizlerine, rakiplerinden çok daha net bir biçimde hakimdir; bu da geliştirilecek masa üstü ya da web tabanlı özel proje yazılımlarında, müşterilerini bir adım öne geçirecek kuvvetli yönlerinden biridir.

NEDEN ŞEMS BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

Müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyuyoruz

Şems Bilgi Teknolojileri, müşteri odaklı yaklaşımı benimser. İlk hedef, daima müşteriyi ve ihtiyacı doğru anlamlandırmaktır.

İnovatif yaklaşımı benimsiyoruz

Her biri kendi alanında deneyimli, uzman ekibimizin yarattığı sinerji ile çalışmalarımız da inovatif bakış açısıyla yalnızca ihtiyaca yönelik değil; ihtiyacın ötesini ve çağın gereklerine cevap verecek biçimde tasarlanmaktadır.

Sürdürülebilir yazılım projeleri için çalışıyoruz

Şems Bilgi Teknolojileri, analiz, ar-ge, projelendirme, üretim aşamalarından geçerken, yazılım projesinin teknolojisinin; günümüz teknolojisiyle uyumlu ve gelişecek yeni trendlere de uyumlanabilir olmasını önemsemektedir.

MİSYON

Türkiye’de, global metodoloji ve trendlere hakim ancak %100 yerli üretim özel yazılım projeleri geliştirmek. İnovatif, ar-ge destekli, son teknoloji uygulamalı yazılım ihtiyaçlarının tespitinden, üretilmesine bir çözüm ortağı gibi çalışmak.

VİZYON

Türkiye genelinde, yazılım-bilgi teknolojileri alanında markalaşmak; her zaman “en iyileri” hayata geçiren bir yazılım firması olmak.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen arayın